Restaurační pokladna – proč koupit Harsys

22. 11. 2017

Nevíte si rady s výběrem vhodného pokladního systému pro Vaši restauraci? Připravili jsme pro Vás přehled důvodů, proč koupit právě naši restaurační pokladnu Harsys.

Pokladní systém Harsys 6

1. S námi EET zvládnete

2. Nízké náklady na zprovoznění

  • Restaurační pokladnu Harsys lze zakoupit jako „krabici“, bez dalších povinných plateb. Součástí je podrobná příručka (k dispozici máte i linku zákaznické podpory).
  • Pokladnu Harsys zvládne nainstalovat běžný uživatel. Veškerá nastavení programu se snadno konfigurují pomocí běžných ovládacích prvků.
  • Zákazníkům, kteří preferují dodávku „na klíč“ samozřejmě nabízíme kompletní servis.

3. Za co jinde platíte, je u nás v ceně!
Součástí restaurační pokladny Harsys je zabudované řešení pro vyžádané připojení našeho konzultanta k vašemu počítači. V rámci základního servisu Vám nastavíme program nebo na dálku pomůžeme s řešením situace, se kterou si nebudete sami vědět rady.

4. Nízké provozní náklady
Naši zákazníci nemusí platit žádné paušály ani jiné udržovací poplatky. Po dobu 1 roku od zakoupení programu mají veškerou podporu i nové verze zdarma. V dalších letech mohou podporu včetně nových verzí získat za symbolický poplatek. Pokud ale o podporu a o nové verze nemáte zájem, nemusíte platit nic.

5. Zákaznická podpora
Uživatelům pokladny Harsys je 7 dní v týdnu k dispozici linka technické podpory.

6. Speciality
pouze u vyšší verze software

  • alergeny
  • mobilní číšník
  • měření vážením
  • Podpora pro restaurace poskytující rozvoz (např. pizzerie) nebo prodej přes ulici (take away).
  • export do vybraných účetních systémů

7. Snadná kontrola a srovnání stavů zboží výčepu (baru)
Součástí každé uzávěrky restaurační pokladny Harsys (kterou můžete dělat v libovolných intervalech, obvykle denně) je i tzv. „Zrcadlo“ (hárek, inventura), umožňující okamžitou kontrolu fyzických stavů zboží a okamžité řešení případný rozdílů, včetně navýšení tržby o případná manka.

8. On-line přehled o stavu pokladny
Z kanceláře je možno snadno sledovat, co se děje na pokladně. Vidíte otevřené i zaplacené účty, denní spotřebu surovin a podobně. Náhled na účty můžete případně konfrontovat s kamerovým systémem. Snadno pak zjistíte, zda jsou všem hostům skutečně vedeny správně účty.

9. Sklad on-line Odpis ze skladu v restaurační pokladně Harsys nastává okamžitě po zapsání nové objednávky. Nečeká se na uzávěrku, ani na natažení do dalšího programu, vše se provede automaticky. Chcete po rušných obědech vědět, kolik má být masa v kuchyni? Žádný důvod něco počítat, nebo dokonce čekat na večerní uzávěrku. V Harsysu je tato informace k dispozici kdykoli, v reálném čase.

10. Skladová evidence
Restaurační pokladna Harsys obsahuje kompletní skladovou evidenci, tedy odpisy zboží a surovin podle receptur. Nemusíte dokupovat žádné další doplňkové programy, můstky do účetnictví a podobně. Odpadají jakékoli přenosy do pomocných programů. Vše je v ceně.

11. Internetové služby
Restaurační pokladna Harsys ve verzi Gold+ nabízí kromě možnosti připojení k databázi prostřednictvím internetu také zajímavou funkci odesílání pravidelných e-mailových reportů o stavu tržby. Zprávy odcházejí na pozadí, aniž by bylo nutno jakkoli systém konfigurovat.

12. Stabilita – databáze
Restaurační pokladna Harsys používá jako databázi stabilní SQL server Firebird a architekturu Client-Server. Nemá tak žádné potíže při práci více stanic v síti. K databázi se lze připojit i pomocí internetu. Nedochází k poškození ani blokacím dat při výpadcích napájení, nebo víceuživatelském režimu. Po vlastních zkušenostech již nepoužíváme nespolehlivé souborové databáze (jako je například FoxPro nebo Access).

13. Možnost zákaznických úprav
Restaurační pokladna Harsys se postupně rozšiřuje a zdokonaluje podle požadavků našich zákazníků. Většina podnětů je realizována zdarma, v případě specialit za mírný poplatek.


pokladní systém Harsys mobilní číšník